גיוס אשראי מבנקים וקרנות סיוע

כמעט כל בעל עסק מכיר את המצב הזה – ההוצאות גוברות על ההכנסות חודש אחר חודש, אתם לא מצליחים לאזן את תזרים המזומנים ולהתגבר על הקושי הפיננסי והלחץ גובר וגובר ומגיע החשש שהעסק שלכם לא ישרוד.
בלי סיוע פיננסי שיעזור לכם לאזן את חשבונות העסק וכן יעמיד לרשותכם את המשאבים הדרושים לעסק על מנת לגדול ולייצר עוד הכנסות – המצב ללא ספק מאתגר. כאן מעוף נכנסים לפעולה בייעוץ מקצועי, בדיקת זכאות לעסק שלכם מול קרנות הסיוע והמימון השונות וגיוס אשראי מהבנקים בישראל, כאשר נספק לכם מענה שתואם את צרכי העסק שלכם במדויק. יתרה מכך, אנו ננתח את צרכי העסק וננתב את התקציבים הנכונים לכל מטרה, נסייע בניהול תזרים המזומנים ובקיצור, נעניק לכם פתרונות פיננסיים בהתאם למאפיינים, לחובות ולהוצאות של העסק.

כאשר אתם מלווים על ידי כלכלנים ורואי חשבון שמתמחים בניהול בנקאי ופיננסי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.
אובליגו, ביטחונות, מסגרת ניכיונות ועוד – לא ישמעו עוד כשפה זרה.

גיוס אשראי מבנקים

מצד אחד, הבנקים בישראל מציעים הלוואות ופתרונות מימון לעסקים, אך מצד שני, לא תמיד הם מאפשרים גישה להלוואות אלה לעסקים שהכי זקוקים לכך, כיוון שלאלה אין את הבטוחות המתאימות להלוואות המבוקשות או שאין בידם את הידע והמקצועיות להציג את הדברים בהתאם לקריטריונים בהם מודדת אותם המערכת הבנקאית. כדי לקבל אישור להלוואה מהבנק, צריך לדעת מה הבנק מצפה לשמוע, להכיר את התנאים ולחפש את הפתרונות שעשויים להיות רלוונטיים לעסק שלכם, כאשר לכל עסק הפתרונות שזמינים ומתאימים לו. מעבר לזאת, לכל בנק ולכל קרן סיוע הנקודות הרגישות להם ועל כך יש לתת את הדעת בעת פנייה אליהם. במעוף, אנו מתמחים באיתור פתרונות אשראי, התאמתם ללקוח וגיוס האשראי בפועל מול הבנקים. אך הבנקים הם לא האופציה היחידה של בעלי עסקים בישראל – יש גם קרנות בסיוע המדינה.

קרנות סיוע לעסקים

במטרה לעודד את פיתוח העסקים בישראל, הקימה המדינה מספר קרנות סיוע לעסקים שנועדו לאפשר לעסקים את חבל ההצלה שלו הם זקוקים בכדי לשרוד בזירה העסקית, באמצעות הלוואות בערבות המדינה. ההבדלים בין סוגי הקרנות השונים הם בעיקר בתנאים לקבלת סיוע דרכם – יש קרנות שמיועדות לעסקים קטנים, ישנן כאלה לעסקים קטנים ובינוניים, קרנות ליזמים וקרנות סיוע לעסקים מסוימים, כמו: קרנות לחקלאים, קרנות למפעלים ואפילו קרנות באזורים גיאוגרפיים.

כמובן שבכל פנייה לסיוע מקרן מסוימת, עליכם לעמוד בתנאים נוספים שמוגדרים בכל קרן, כמו היקף ההכנסות השנתי, גודל העסק, מצבו הפיננסי ועוד. תפקידינו בתור יועצים מקצועיים, הוא לאתר את הקרנות שמהם תוכלו לקבל אשראי, להכין את הבקשה וכלל החומר הנדרש להשלמת התהליך וכן לבחור את הסיוע בתנאים הטובים ביותר שזמינים עבור העסק שלכם. העסק שלכם צריך יותר? במעוף תקבלו מעטפת מלאה, החל ממחקר השוק לאיתור ההצעות הטובות ביותר, גיוס האשראי וייעוץ מקצועי מקיף לפיזור התקציבים, לאיזון התזרים ולניצול הכסף הנזיל בצורה המועילה ביותר לעסק.