גיוס משקיעים

פעמים רבות עסק מגיע לחסם מבחינת אפשרויות צמיחתו, בין אם מדובר בחוסר באמצעי מימון לצמיחה והתפתחות ובין אם מדובר בחוסר בידע מקצועי מסוג זה או אחר.

האפשרויות שעולות ראשונות הן ברורות, ולהן יתרונות וחסרונות שונים. אפשרויות אלה כוללות גיוס מימון מבנקים או מקרנות, הזרמת הון אישי לעסק במידה וישנו, גיוס אנשי מקצוע מתחומים שונים ועוד.

אולם, קיימת אפשרות שלא רבים מודעים אליה, ופעמים רבות אינם יודעים כיצד לגשת למימושה. אפשרות זו כרוכה בגיוס משקיע לעסק בכדי לאפשר צמיחתו וקפיצתו לשלב הבא וכאן בדיוק נכנסים שירותי מעוף פיננסים לתמונה – בשירותי גיוס משקיעים פיננסיים ומקצועיים.

גיוס משקיע פיננסי

במקרים בהם נדרשת הזרמת הון לצורכי התרחבות, מחקר ופיתוח, שיווק, גיוס כוח אדם או כל מטרה אחרת, המשקיע הפיננסי הוא פתרון נפלא. מדובר באנשים או גופים בעלי אמצעים המחפשים להשיא תשואה עודפת על הונם. המשקיע הפיננסי יסייע לחברה תמורת אחוזים בבעלות עליה (או בדרך של הסכם אחר ככל שייקבע בכל מקרה ומקרה) ובדרך כלל לא יתערב בניהולה השוטף, למעט קבלת דיווחים על התקדמות, תוצאות פיננסיות וכו’.

גיוס משקיע מקצועי

כאשר נדרשת יכולת מיוחדת, רשת קשרים מסוימת או תרומה מקצועית אחרת לעסק, המשקיע המקצועי הופך להיות רלוונטי. מדובר באדם או גוף בעלי תרומה ייחודית נוספת לעסק שלא באה לידי ביטוי בהזרמת הון בלבד. המשקיע המקצועי יידע לחבר את החברה למקומות הנכונים ולסייע לה באופן אקטיבי להתפתח לשלב הבא.

היכן נמצאים המשקיעים?

הבעיה היחידה היא שמשקיעים לא ממתינים בתור לכל עסק שמעוניין בכך. יש לדעת היכן הם נמצאים, כיצד לגשת אליהם ואיזה סוג משקיע מתאים לכל עסק ועסק.

המומחים של מעוף פיננסים ישמחו להעמיד לרשותכם את המקצועיות, ההיכרות הנרחבת עם התחום ואת רשת הקשרים הענפה עם משקיעים מגוונים. בנוסף הם ידעו לאתר עבורכם את המשקיע המתאים ביותר ולסייע לכם ביצירת מערכת היחסים הפרודוקטיבית החדשה שתיקח את העסק לשלב הבא – צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות מקצועי שנסמך על שנים של ניסיון.