הלוואה לכל מטרה

לעתים, נתקלים בצרכים צפויים או פחות צפויים הכרוכים בעלויות כספיות שיכולות להגיע להיקפים מכובדים. בין אם מדובר בשיפוצים, חובות כבדים , בהצטיידות דחופה נוספת או בכל צורך אחר, הרי שלא תמיד התזרים השוטף יכול לתמוך בהוצאה הכרוכה בעניין. הפתרון לכך יכול להיות פעמים רבות אפיק אשראי שנקרא ‘הלוואה לכל מטרה’. הלוואה זו, כשמה כן היא, ניתנת לכל מטרה, בהתבסס על הנתונים המוצגים בפני הבנק או הגורם המימוני.

גופים רבים מציעים כיום הלוואות למטרות שונות, בטענה שאנו “זכאים” לקבל הלוואות אלה. אבל גם במידה ואנו אכן זקוקים להלוואה, אל לנו להתפתות לקחת כל הלוואה שמוצעת לנו, כי במוקדם או במאוחר נגלה שהתנאים שבהם היא הוצעה אינם אטרקטיביים מספיק ולפעמים אינם מוצדקים כלכלית.

מה זה אומר "לכל מטרה"?

לקוחות רבים שואלים אותנו אם בהלוואה לכל מטרה אפשר להשתמש גם למותרות, כמו חופשה בחו”ל, כיסוי חובות קיימים, רכב חדש או חגיגות בר מצווה לילד. אז התשובה היא, בוודאי שכן. כמובן שעליכם לחשוב מהו הצורך אל מול יכולת ההחזר הנוכחית והצפויה שלכם ולא לקחת הלוואה שלא תוכלו לעמוד בה.

איזו הלוואה מתאימה לי?

כשאנחנו מבקשים לקבל הלוואה, הבנק לוקח בחשבון מספר גורמים ועל-פיהם מציע לנו הלוואה בתנאים שונים ומגוונים, שנפרשים על פני חוזה בן כמה וכמה עמודים. לכן, חשוב לשכור את שירותיהם של אנשי מקצוע בתחום, שיכוונו אתכם להחלטה נכונה. דבר ראשון שכדאי להפנים – אפילו אם נדמה לכם שאתם נואשים לקבל הלוואה – הבנק, פעמים רבות, מעוניין אף יותר מכם לתת אותה, אז קחו נשימה ובחנו כל הצעה שאתם מקבלים בקפדנות.

איך יודעים איזו הלוואה הכי טוב לקחת? בודקים מספר הלוואות ומשווים – אנחנו במעוף נעזור לכם להבין את התנאים שמוצעים לכם, כי כולנו יודעים שהשפה הבנקאית היא איננה ישירה וברורה ואתם חייבים להבין על מה אתם עומדים לחתום. חשוב שתבינו את אפיק ההלוואה, האם היא בריבית קבועה או משתנה, האם ההלוואה צמודה למדד, מה היא הריבית הנומינלית ומהי הריבית האפקטיבית אותה נושאת ההלוואה, אילו עמלות נוספות כרוכות בהקמתה, החזר חודשי ועוד.

הלוואה לכל מטרה לעסקים

גם עסקים, ממש כמו לקוחות פרטיים, חייבים להבין מהם התנאים של ההלוואה שמוצעת להם לפני שהם חותמים על הלוואה כלשהי. זה לא משנה אם מדובר בהלוואה של מאה אלף שקל או הלוואה של מיליון שקל – בכל מקרה אתם בוודאי לא רוצים לגלות שאתם נדרשים להחזיר אחוזי ריבית מופרזים ולהתמודד עם החזרים חודשיים שיובילו אתכם למקום שאתם לא רוצים. לכן במעוף נלווה אתכם תוך שננתח את יכולת ההחזר שלכם, ננתח ונבהיר את התנאים של ההלוואות שרלוונטיות עבורכם ויחד נגיע להחלטה מושכלת בעניין ונחתום על האשראי הטוב ביותר .

לסיוע וליווי מקצועיים פנו אלינו עוד היום.