השלמת הון ליזמי נדל"ן

בכל יום צצים מיזמים חדשים בתחום הנדל”ן, כאשר מדובר באחד מהענפים הדומיננטיים ביותר מבחינת קצב הרעיונות והוצאתם לפועל, התחרות בתחום והיקף התקציב שנדרש עבורם. כשיזם מבקש להוציא לפועל מיזם חדש, זה לא רק עניין של כסף. המומחים של מעוף מתמחים בליווי פרויקטים מורכבים ורחבי היקף ומסייעים למספר גדול של חברות ואנשי עסקים בגיוס ההון העצמי הנדרש והשלמתו תוך ליווי בדרך להרמת המיזם והוצאתו לפועל ומתן מענה מקיף ומקצועי בהתאם לצרכים ולנקודות המשמעותיות של הליך זה.

לפני שמגייסים את ההון לפרויקט נדל"ן

יזמים שסומכים ידם על המזל צפויים להיכוות. כל פרויקט נדל”ן חייב לעבור ניתוחים מקיפים מבחינת כדאיות כלכלית, ניהול סיכונים, תכנון תקציב מבחינת לו”ז והיקף וגם מבחינת עלויות מימון. היות ופרויקטים בתחום הנדל”ן כרוכים בדרך כלל בתקציבים גדולים, כל שינוי בתנאים ובריביות עלול להסתכם במאות אלפי שקלים. המומחים של מעוף מתמחים בביצוע ניתוח מעמיק, יסודי ומקיף, בניתוח הממצאים ובהסקת המסקנות המשמשות לניהול מוצלח של תהליך גיוס האשראי והשלמת ההון העצמי.

שירותינו משלבים את תחום ראיית החשבון עם התחום הבנקאי, כאשר הידע והניסיון שלנו מאפשרים לנו להעניק ללקוחותינו מענה מקיף בנוגע להשלמת הון ואף בנוגע לכדאיות של עסקה כזו או אחרת.

משא ומתן מול הבנקים ומול הגופים המממנים

גיוס להשלמת הון לפרויקט יכול להיעשות אל מול המערכת הבנקאית, ודורש היכרות עמוקה, בקיאות בנהלי הבנקים ודרכי פעילותם ויכולת לנהל משא ומתן עמם תוך הכנת בקשת אשראי מסודרת. במידה ובוחרים לגשת בדרך של השלמת הון דרך הלוואות מזנין, קרנות או גופים מוסדיים, הרי שגם כן נדרשים היכרות, ידע ומקצועיות.

מעוף – לא רק גיוס הון

כאמור, שירותינו בתחום הפיננסי הם מקיפים ונסמכים על ידע וניסיון רב בתחום. מעבר לעניין הכספי, אנו נלווה אתכם ונעניק לכם ייעוץ כלכלי בנוגע לכל צעד שלגביו תרצו לקבל מידע. במידת הצורך נוכל לבצע בדיקת כדאיות מקיפה גלויה או סמויה, בכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם עושים את הצעד הנכון. במידה ופרויקט מסוים מצדיק הכנסת משקיע להוצאתו המוצלחת לפועל, הצוות של מעוף נהנה מרשת היכרויות נרחבת ביותר ומתמחה באיתור משקיעים מתאימים לפרויקטים שונים, הן למטרות השלמת הון עצמי והן למטרות אחרות.

פנו אלינו עוד היום לגיוס השלמת הון עצמי להוצאה לפועל מוצלחת של הפרויקט הבא שלכם!