ליווי פיננסי – מיזוגים ורכישות

מיזוג חברתכם עם חברה אחרת או רכישה של חברה חדשה או נוספת, הם אינם עניין של מה בכך. השקעה בחברה שאינה מצדיקה את שוויה, עלולה להוביל אתכם לקשיים פיננסיים רציניים ואף להוביל אתכם לסוף דרככם העסקית-עצמאית כבעלי חברות. לכן, למשמעות של ליווי פיננסי בהליך של מיזוג או רכישה, יש חשיבות עליונה והכרחית. בחברת מעוף, נשמח להעניק לכם ליווי פיננסי תוך ביצוע מקיף של מחקרי שוק, הערכות שווי ואיתור משקיעים – הכול בהתאמה מלאה לעסק שלכם וחישוב של כל מאפייני העסק שמשפיעים על המדדים הפיננסיים הרלוונטיים, זאת לצד ביצוע תהליכים משמעותיים כגון בדיקות נאותות (Due Diligence) באופן מעמיק ויסודי.

כללים בסיסיים לפני כניסה למשא ומתן בנוגע לרכישה או מיזוג חברות

המחשבה כי השלב הראשון ברכישת חברה או במיזוג חברות הוא משא ומתן, שגויה ביסודה. החלק הראשון והמשמעותי ביותר, שאף עתיד להוות את הבסיס לצליחת המשא ומתן באופן שיטיב עמכם, הוא שלב הערכת השווי ובדיקת הכדאיות לביצוע העסקה. כדי לדעת מה עליכם לדרוש במסגרת המשא ומתן, עליכם לדעת את כל הפרטים שקשורים באופן ישיר או עקיף לעסקה וזה מתחיל בהערכת שווי החברה, לרבות ההוצאות וההכנסות, מס הכנסה, הנהלת חשבונות, ביטוח לאומי, מצב המניות ואפילו יחסי הכוחות בקרב בעלי החברה ובכיריה. חברת מעוף מתמחה בהערכות שווי של חברות בתחומים שונים, כמו: הייטק, פיננסיים, אופנה, תעשייה ועוד תוך ניתוח המידע “הקשה” כגון דוחות כספיים, נתוני מסחר, ניתוח ענפי ועוד ותוך ניתוח המידע “הרך” כגון עמדות לקוחות, תדמית מסחרית, נוכחות דיגיטלית ועוד.

גיוס הון ומשקיעים

במעוף, אנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, בהתאם לדרוש לעסק שלכם, בין אם מדובר באיתור וגיוס ההון לביצוע העסקה, באיתור משקיעים איכותיים ובבניית מחשבון וכלים פיננסיים המותאמים באופן מלא לחברה שלכם. במסגרת גיוס ההון, אנו מציעים איתור הזדמנויות אשראי בנקאיות וחוץ בנקאיות, מחקר שוק ואיסוף מידע, עד למציאת האשראי בתנאים הטובים ביותר שישנם עבור העסק שלכם. תעשו טובה לעסק שלכם – צרו קשר עם חברת מעוף וקבלו חבילת שירותים מותאמת באופן אישי ופרטני.