גיוס מימון לפרויקטים

ישראל היא מדינת היזמות – בכל יום צצים עשרות רעיונות חדשים לפרויקטים, בכל תחום אפשרי ובעיקר בתחום הנדל”ן – מגדל חדש, קניון נוסף או עוד שכונה יוצאת דופן – המוח הישראלי לא נח לרגע. אין ספק שלא לכולם יש רעיונות מוצלחים ורבים נופלים עוד לפני שהפרויקט יוצא לדרך, אבל ישנם מגוון רחב של פרויקטים רווחיים, כלכליים ובעיקר ישימים. אולם, בכדי שיהיה אפשר להוציאם לפועל, צריך כסף. הרבה כסף. וכאן מעוף פיננסים נכנסים לתמונה – בשירותי גיוס מימון לפרויקטים.

גיוס מימון למגוון פרויקטים

מיזמים ופרויקטים בתחום הנדל”ן יכולים להיות מגוונים ולהיות בעלי הצדקה כלכלית באפיקים שונים – ישנם פרויקטים שנועדו לתת מענה לביקוש הגבוה שיש כיום לדיור, כגון מגדלי מגורים, צמודי קרקע ועוד, וישנם פרויקטים שמטרתם לייצר רווח תוך מתן מענה לצורכי החברה המקומית, כמו קניונים, מגדלי משרדים, מרכזים מסחריים ועוד. לא משנה מהו סוג הפרויקט שאתם מעוניינים להקים, צוות המומחים של מעוף ישמח להעמיד לרשותכם את המקצועיות, הידע ומערכת הקשרים המקצועיים בכדי להשיג את ההון הנדרש להוצאת הפרויקט לפועל.

גיוס מימון לפרויקטים כחלק משירות פיננסי מקיף

במעוף אנחנו נעזור לכם לגייס את הכסף שדרוש כדי להניע את הפרויקט שלכם, אבל זה רק הבסיס. יש עוד מגוון שירותים שנוכל להציע לכם כדי שתוכלו להוציא את הפרויקט לדרך בצורה הטובה ביותר. אנו נערוך בחינות כדאיות כלכלית, נספק ניתוח כלכלי ופיננסי, הסקת מסקנות וייעוץ מקצועי לאורך כל הדרך. כמובן שגם לנושא גיוס ההון יש היבטים שונים.

מאיפה מגייסים מימון לפרויקטים?

יש מספר אפשרויות בכל הנוגע לגיוס מימון לפרויקטים בהיקף גדול הן להשלמת ההון העצמי, הן כהלוואות מזנין והן כהלוואות עיקריות למימון הפרויקט – המקור הראשון והברור מאליו הוא הבנקים. במעוף אנו מתמחים בהתנהלות מול הבנקים בישראל, בהגשת כל המסמכים הנדרשים ויצירת בקשת אשראי מסודרת וכן ניהול משא ומתן ותרגום השפה הבנקאית עבור הלקוח. דרך שנייה, היא באמצעות גיוס משקיעים – לכם יש את הרעיון, המשקיעים מביאים את הכסף. במעוף נעזור לכם להחליט איזה משקיע נכון ומתאים לקחת חלק בפרויקט שלכם. אפשרות שלישית – גיוס הון חוץ בנקאי לפרויקטים. כאן, ניתן לפנות לגופים מוסדיים ולקרנות המעמידות מימון מסוגים שונים עבור יזמים ופרויקטי נדל”ן. בכל אפשרות בה נבחר, במעוף תקבלו הדרכה וייעוץ מקצועי שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה והכלכלית ביותר – צרו קשר ונשמח לתת לכם שירות מקצועי שנסמך על שנים של ניסיון.