משכנתאות מורכבות

משכנתא מורכבת

המרוץ לבית נגמר עבור רובנו בקבלת משכנתא מהבנק, ואולי בעצם מדובר בהתחלה של מרוץ, שיימשך לאורך 25 שנה (פחות או יותר) של תשלומי משכנתא. נכון, זה אולי לא נשמע הכי כיף שבעולם, ועבור רבים מדובר בעול כלכלי שרובץ עליהם עד לסיום המשכנתא כאשר הבית יהיה סוף סוף שלהם, אך קיימים מקרים לא מעטים בהם אנשים אינם מצליחים להגשים את חלום הבעלות על בית היות והם נתקלים בסירוב מצד המערכת הבנקאית ולא מצליחים לקבל את המשכנתא המיוחלת לאור מוכרבות משפטית, התנהלות פננסית וכד’.

מסורבי משכנתא – האם עבורכם המרוץ הסתיים?

אם מצאתם את עצמכם במצב שבו קיבלתם סירוב מבנק למשכנתאות ואולי אף יותר מבנק אחד למשכנתאות, דעו שעבורכם, המרוץ לא הסתיים והעניין אינו חתום וסגור. בחברת מעוף, אנו מתמחים בניהול משא ומתן מול הבנקים, בשפה שלהם ותוך הבנה של דרך ההתנהלות שלהם ושל דרכי החישוב שלהם, כאשר אחוזי ההצלחה שלנו במקרים של מסורבים עומדים על שיעור של 99%. מה זה אומר? זה אומר שמרבית הסיכויים הם שנוכל לעזור לכם להגיע לפתרון אל מול הבנק, באופן שיהיה מקובל על שני הצדדים – גם הבנק אבל קודם כל אתם.

הליך משכנתא למסורבי בנקים

כיצד מתבצע הליך המשכנתא למסורבים? ראשית נבין את מצבו המשפטי של הנכס, ההיסטוריה הפיננסית שלכם, הלוואות שלקחתם, הסיבה או הסיבות שבגינם קיבלתם את הסירוב, יכולת ההחזר שלכם, הכנסות, הוצאות ועוד. לאחר שנבצע ניתוח כלכלי מעמיק זה, יהיה לנו קל יותר לגבש את דרך הפעולה המומלצת בדרך למטרה. לאחר מכן נתחיל להכין את הפנייה לבנק, תוך שנמלא את כל המסמכים הדרושים בהתאם לנהלי הבנק. במידה ונדרשים פתרונות יצירתיים אחרים, הרי שהמומחים של מעוף נתקלו כבר בכל המקרים האפשריים וכמעט לכולם ניתן למצוא פתרונות.

בשלב זה אנו יוצאים להליך של משא ומתן והתדיינות מול הבנק, במטרה להשיג לכם לא רק משכנתא, אלא גם משכנתא בתנאים שתוכלו לעמוד בהם ויאפשרו לכם קיום כלכלי הוגן.

הבנק סרב לתת לכם משכנתא? צרו קשר עם מעוף והמומחים שלנו ינצלו את כל כישוריהם, ניסיונם והידע המקצועי שלהם במטרה להשיג לכם את המשכנתא הנכספת בדרך לרכישת הבית.