משכנתא לרכישת משרדים ושטחי מסחר

כל תהליך של לקיחת משכנתא הוא מורכב ובמקרה של לקיחת משכנתא לרכישת משרדים או שטחי מסחר, מדובר בהליך מורכב אף יותר. משכנתא שכזו, יכולה להיות למטרות רכישת נכס לשימוש עצמי, למשל חברה מסחרית שמעוניינת ברכישת משרדים לשימושה הפרטי, נכס תעשייתי שמיועד למפעל של חברת ייצור או כל מטרה אחרת, ואף יכולה להיות למטרות השקעה, כלומר, לשם השכרת המשרדים או השטח המסחרי לשוכרים אחרים שישלמו דמי שכירות תמורת השימוש בנכס.

בעסקאות מסוג זה קיימת חשיבות גדולה שבעתיים בתכנון נכון ומושכל של מתווה המימון לעסקה, שכן תכנון לא נכון או שאינו נסמך על הנחות ריאליות עלול להכניס את העסק לסכנה מבחינת יציבותו ומבחינת יכולתו לעמוד בהתחייבויותיו.

לסגור עסקה עם מעוף

צוות המומחים עתיר הניסיון של מעוף ליווה בהצלחה עשרות עסקאות של רכישת נדל”ן לשימוש עצמי ולמטרות השקעה. מכלול השירותים שלנו אינו מסתכם בגיוס ההון לעסקה בלבד, אלא מתחיל הרבה קודם לכן. בשוק הנדל”ן קיימות עסקאות פוטנציאליות רבות מאוד, אולם, לא כולן כלכליות ולא כולן מתאימות לכם, לצורכיכם הספציפיים וליכולותיכם הספציפיות.

בעזרת ניתוח נכון ועמוק של העסקה, מאפייניה והתאמתה למאפייניכם צוות המומחים של מעוף יחווה בפניכם את דעתו באשר להצדקה הכלכלית בקיום העסקה ורק לאחר מכן ימשיך בתכנון מתווה המימון שיאפשר לכם להוציא אותה לפועל באופן האפקטיבי והרווחי ביותר שניתן.

מימון לרכישת נכס מסחרי

גם הטיפול במימון עצמו, לאחר תכנון המתווה המימוני של העסקה, נסמך על צבר היכולות הקיים בקרב המומחים של מעוף. החל מהתאמת הגופים המממנים לכל עסקה ועסקה, עבור דרך הכנת בקשת אשראי יסודית ומסודרת וניהול משא ומתן מול גופי המימון וכלה בהוצאת העסקה לפועל.

המומחים של מעוף מלווים את היזם בעסקה ומסייעים לא שלא ליפול לאף אחד מהבורות הרבים המצויים בדרך.

מעוף – שילוב מנצח

המומחים שלנו באים הן מהתחום הבנקאי והן מתחום ראיית החשבון והשילוב בין השניים מאפשר לנו להעניק ללקוחותינו את המענה הכולל והטוב ביותר תוך מתן מענה על מספר קריטריונים ושיקולים רב ככל שניתן. בכל מקרה של רכישת נכס מסחרי או תעשייתי צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.