משכנתא לרכישת דירה

עבור רובנו, רכישת בית היא העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שבה ניקח חלק. רובנו לא מכירים את השיח הבנקאי, את המשמעויות של סוגי הריביות השונות וכן את המגוון הרחב והאינסופי של סוגי המשכנתאות והאפיקים שהבנקים בישראל מציעים. לכן, באופן טבעי ישנם חששות רבים לפני נטילת משכנתא ומכיוון שמדובר בהתחייבות ארוכת טווח ומשמעותית שתשפיע באופן ישיר על רמת החיים שלנו ושל משפחתנו ועל יכולתנו הכלכלית לשנים רבות, כדאי וחשוב להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור לנו להבין את הפרטים הקטנים ביותר עליהם אנחנו חותמים בהסכם המשכנתא. יועץ מקצועי יידע גם לסייע בבניית תמהיל ההלוואות הנכון והמתאים ביותר לצרכיכם וליכולותיכם הנוכחיות והעתידיות.
במעוף – פירמה לגיוס אשראי, תמצאו את המומחים שילוו אתכם לאורך תהליך איתור ולקיחת המשכנתא, כדי שתוכלו להיות רגועים שקיבלתם את ההחלטה הטובה ביותר הזמינה עבורכם תוך מיפוי שקול ואחראי של הצרכים, היכולות והסיכונים.

הליך לקיחת משכנתא לרכישת דירה – מאיפה מתחילים?

השלב הראשון הוא להבין מהי היכולת הפיננסית שלכם ומה הם הצרכים שלכם – מהי ההכנסה הקבועה שלכם, האם יש לכם ילדים ובאילו גילאים, מהן ההוצאות הקבועות שלכם? מהו ההון ההתחלתי שבבעלותכם, אם בכלל? האם יש לכם התחייבויות פיננסיות נוספות (לרבות הלוואות, תשלומים על רכב וכדומה)? האם צפוי שינוי במצב המשפחתי? האם צפוי להתקבל סכום כסף משמעותי ממקור זה או אחר? מה עלות הנכס הנרכש? לכמה מימון תזדקקו?


בשלב השני, נתחיל לאתר את ההצעות שרלוונטיות עבורכם – אילו בנקים מציעים לכם לקחת משכנתא ובאילו תנאים. עניין התנאים והאפיקים הוא חשוב ביותר. למה? מכיוון שאפיקים שונים כרוכים בסיכונים שונים. עליית ריבית הפריים, הצמדה למדד ועוד, הם רק חלק מהדברים שעלולים להשתנות ולהשפיע על גובה ההחזרים שלכם לאורך שנים. יועץ מקצועי יידע לסייע לכם לנווט בין ‘עוגן משכנתאות’ לבין ‘הצמדה למדד’ לבין ‘עמלת היוון בפירעון מוקדם’. יועץ מקצועי מעולה יידע להסביר לכם הכול בשפה ברורה ונגישה עבורכם.


השלב השלישי, הוא כמובן השלב שבו אנחנו מחליטים יחד מהי ההצעה הטובה ביותר עבורכם, בהתחשב בכל הנתונים והמידע שנאספו. נכון, המשכנתא עדיין תהיה צעד גדול ובעל משמעות מיוחדת – אבל ההליך יהיה פחות מפחיד ולא מוכר וניהול הסיכונים בו ייעשה באופן שקול ואחראי.

הבנק סרב לתת לכם משכנתא? זה לא נגמר עד שזה לא נגמר!

בחברת מעוף אנו מתמחים במקרי סירוב מהבנקים. יש לנו את היכולת לנהל משא ומתן מול הבנקים השונים, כאשר ב- 99% מהמקרים אנו אכן מוצאים את הפתרון מול הבנק, ולכן, אל לכם לוותר לפני שהתקשרתם למעוף!

השאירו פרטים או התקשרו אלינו עוד היום ונשמח ללוות אתכם בהליך לקיחת משכנתא לרכישת דירה.