גיוס אשראי חוץ בנקאי

בכל יום מעניקים הבנקים בישראל אלפי הלוואות בסכומים שמסתכמים במיליוני שקלים, הן ללקוחות פרטיים למטרות פרטיות והן לעסקים למטרות מסחריות. עם זאת, למרות שנדמה לעיתים כי הבנקים מעניקים הלוואות לכל מטרה ועל פי כל בקשה, הלוואה מהבנק היא לא דבר שתמיד זמין לכולם. האשראי שמציע הבנק לכל לקוח תלוי במצבו הפיננסי של מבקש ההלוואה, בהכנסותיו, חובותיו הקיימים וכן במצב העסק שלו ובהלוואות קודמות שניתנו. אלה משפיעים על קריטריונים אותם בודק הבנק כגון כושר שירות החוב, איתנות פיננסית, יחסי נזילות ועוד. לכן, כאשר הלקוח ממצה את האשראי שניתן לו בבנק, אין באפשרותו לקבל אשראי נוסף.

אך אשראי בנקאי הוא לא האופציה היחידה כיום בשוק האשראי וההלוואות. במדינת ישראל, יש היתר לחברות מסוימות להעניק אשראי על פי חוק ובהתאם לכתוב בו. למי זה מתאים ואיך מקבלים אשראי חוץ? קראו בהמשך.

הלוואה חוץ בנקאית

כאשר דרוש לכם אשראי, למשל לרכישת רכב חדש או להשקעה במשרד מרווח יותר לעסק, והאופציה הבנקאית אינה זמינה לכם מכל סיבה שהיא, תוכלו להגיש בקשה לאשראי חוץ בנקאי. אשראי חוץ בנקאי מוצע על ידי חברות אשראי, חברות השקעות, חברות ביטוח ועוד. האפשרויות הן רבות ולכן חשוב לגייס לטובתכם יועץ פיננסי מקצועי ומנוסה שידע לבצע מחקר שוק מקיף, לאתר את כל האפשרויות לאשראי עבור הצרכים שלכם, להכין את בקשת האשראי באופן המקצועי ביותר ובעל הסיכויים הטובים ביותר להתקבל בחיוב ולבחור באפשרות הטובה ביותר עבורכם.

גיוס האשראי

כשאתם נעזרים בשירותים של מעוף הניתנים על ידי כלכלנים ורואי חשבון מומחים הבקיאים בעגה הפיננסית וברזי מתן האשראי, אנו דואגים לכם למעטפת שירות כוללת, שכן לאתר את מקורות האשראי ולבחור ביניהם זה לא מספיק. אנו נלווה אתכם בהגשת הבקשה לאשראי ונוודא שאתם עומדים בקריטריונים לקבלת האשראי וכן בהגשת המסמכים של בקשת האשראי. בנוסף, אנו מעניקים גם ייעוץ מעבר לנושא האשראי, ומספקים כלים ותובנות מעשיות בכל מה שקשור בפיתוח הפיננסי של העסק שלכם. אם גם העסק שלכם עובד באופן מלא אבל אתם עדיין מתקשים לראות תוצאות, סימן שמשהו בניהול הפיננסי צריך להשתנות. צרו קשר ונשמח לספק לכם ממגוון שירותינו, לרבות ליווי פיננסי מתמשך, ייעוץ ממוקד, בחינת ושיפור התמחיר, ניתוח מרכזי רווח, פיזור תקציבים, ניהול ימי אשראי וימי לקוחות ועוד.